Námořníček Mateřská škola Třebovle

Zápis do MŠ Třebovle proběhne dne
5.5.2020 (úterý) od 10:00 hod do 14:00 hod

Mateřská škola obnovuje svůj provoz od 11.5.2020 za těchto hygienických podmínek:
  • Docházka do školy je dobrovolná a hlavně pro ty, kteří školku bezprostředně potřebují.
  • Při prvním vstupu do mateřské školy musí rodič předat podepsané čestné prohlášení
  • Pokud zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude vstup dítěti do mateřské školy umožněn.
  • Děti budou vstupovat do budovy školy bez doprovodu rodičů - převezme si je určený pracovník u vstupních dveří do budovy (dětem bude změřena teplota – v přítomnosti rodiče).
  • Dítě s příznaky nemoci bude posláno zpět domů. (rýma, kašel, resp. obtíže apod.)
  • Pokud se u některého z dětí objeví, během dne příznaky nemoci bude dítě izolováno od ostatních dětí. Škola ihned bude informovat rodiče a příslušnou hygienickou stanici. Ostatním nastává okamžitá povinnost nasadit si roušky.
  • Také při odchodu ze školky bude dítě předáno rodiči u vstupních dveří.
  • Prosíme, aby rodiče udržovali v případě střetu s jiným rodičem před Mateřskou školou odstup 2 metry a měli roušky.
  • Povinnost nošení roušek, jak pro děti, tak učitele odpadá a je na Vašem zvážení. Vyžadujete-li, aby dítě roušku mělo, je nutné ho s tím doma obeznámit. Každé dítě však pro případ nenadálé potřeby bude mít roušku na svém místě v hygienickém obalu v šatně Mš (min.2 ks).
  • Budova bude větrána a dezinfikována dle nařízení.
  • S dětmi přesuneme co nejvíce aktivit na zahradu Mš.
  • Budeme dbát zvýšené hygieny a při mytí vždy bude přítomen pedagog. Jednorázové ručníky budou dostávat děti od pedagoga, aby bylo zamezeno jejich kontaminaci.
  • Stravování i pitný režim bude zajištěn mateřskou školou a dítěti bude jídlo či pití vždy podáno na jeho místo u stolu

Potřebné dokumenty k zápisu, který proběhne 5.5.2020
  • občanský průkaz
  • rodný list dítěte
  • vyplněná žádost o přijetí dítěte do mateřské školy, potvrzená lékařem!! (očkovací průkaz + čestné prohlášení)

Kritéria pro přijímání do Mš na školní rok 2020/2021
  • Povinný poslední rok předškolní docházky
- Děti s OŠD, dosažení 5 let k 1.9.2020)
  • Spádovost
- Třebovle, Království, Miškovice, Borek
  • Věk
  • V případě, že nebude naplněna kapacita mateřské školy:
- Budou přijaty děti s trvalým bydlištěm mimo Třebovli.